Teknoloji

Lies of P İçin Yeni 9 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

 
Neowiz tarafından geliştirilen ve Round8 tarafından geliştirilen ruh benzeri aksiyon rol yapma oyunu Lies of P için dokuz dakikalık yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. Bu yeni oynanış görseli ile birlikte oyunun nasıl bir yapıya, atmosfere ve daha fazla detaya sahip olduğunu öğrenebileceğiz.
 
Video, oyun içi mekaniğe bir göz atıyor
 
 
 
Yeni yayınlanan 9 dakikalık videoda ilham kaynakları, kıssalar, karakterler gibi atmosferin oluşmasına katkı sağlayan temel bilgiler yer alıyor. Videonun devamında bu temelleri atlayıp oyun sistemlerine ve mekaniklerine bir göz atıyoruz. Oyuna giriş videosu sayesinde Lies of P hakkında çok şey öğreniyoruz.
 
Videoda birkaç ilginç mekanik var. Gösterilen sistemlerin ortasında, oyuncunun keşfettiği çeşitli silahları farklı silahlarla birleştirmeyi sağlayan mekanik dikkat çekiyor. Silah takma sistemi olarak karşımıza çıkan bu mekanik sayesinde her silaha farklı objeler ekleyebiliyor ve eşsiz yetenekler elde edebiliyoruz. Bu sayede farklı güçlerin kilidini açabiliriz.
 
Soulslike bir yapı ile çıkış yapmaya hazırlanan Lies of P, birçok oyuncu tarafından merakla bekleniyor. Oyun, 19 Eylül’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam ve Microsoft Store üzerinden piyasaya sürülecek. Aşağıdan oynanış görüntülerini izleyebilirsiniz.
 
Lies of P – 9 dakikalık oynanış videosu
 
 

haber-alucra.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu