Haber

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun mitinginde konuştu

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cacabey Meydanı’nda düzenlediği mitinge katıldı. Önder Ekicioğlu miting sonrası yaptığı açıklamada, “Birlikte her zaman milletin yanında olacağız ve güzel ülkemize baharı getireceğiz. Akılla, bilgiyle, tecrübeyle yönetilen bir ülke kuracağız. Türkiye’yi ayağa kaldıracağız.” Kırşehir’de yaptığımız gibi.”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Lideri ve 13’üncü Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 7 Mayıs 2023 Pazar günü saat 12:00’de Cacabey Meydanı’nda Kırşehir halkına seslendi.

Başkan Ekicioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting alanından ayrılmasının ardından şu açıklamayı yaptı:

“Cumhuriyet Halk Partisi Genel Lideri ve Millet İttifakı Başkan Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kırşehir mitingi 14 Mayıs’tan sonra yepyeni bir Türkiye’nin işaretlerini verdi. Son yıllarda hem Kırşehir’de hem de eğitimle öne çıkan Kırşehir’imizin hem Türkiye’de hem de ülke genelinde eğitimde sıkıntılar yaşandığını ve bu konuda yeni bir atılım yapacaklarını belirtmeleri de çok önemli. .

Genel Liderimiz ve Millet İttifakı Başkan Adayı Sayın Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi Kırşehir’de ve Türkiye’de hiçbir çocuk yatağa aç gitmesin diye mücadele ediyoruz. Sosyal Belediyecilik ve Sosyal Devlet anlayışı da bunu gerektirmektedir. Hep birlikte halkın yanında olup güzel ülkemize baharı getireceğiz. Akılla, bilgiyle, tecrübeyle yönetilecek bir ülkeyi hep birlikte kuracağız. Kırşehir’i ayağa kaldırdığımız gibi Türkiye’yi de ayağa kaldıracağız.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu